HKHK-Erasmus-JuggleErasmus+ Juggle teine projektikohtumine toimus samuti Zoomi vahendusel. Kohtumise eesmärk oli tuua end mugavustsoonist välja ja õppida end väljendama, kasutades keha. Juggle projekt ongi ellu kutsutud, et käsitleda loovaid pedagoogilisi  meetodeidkaasavat lähenemist õppetöös ja kastist välja mõtlemise arendamist erivajadustega õppijate õpetamisel.

Koolituse viisid läbi Hollandi Kaunite Kunstide Kooli esindajad Marijn Neuman ja Biene van Huizen. Lisaks Eestile ja Hollandile, olid riikide seas ka Soome, Poola ja Iirimaa. Haapsalu Kutsehariduskeskust esindasid taaskord Liisi Karydi ja Margit Ojaots ning meie kooli õpilastest aitas meid filmi tegemisel kaasa Evgenia Spõnu (BT-19). 

Seekordne projektikohtumine oli eriti põnev, sest taustamaterjalina kasutasime tuntud seriaali “Friends”. Projektikohtumine oli üles ehitatud selliselt, et kõigepealt praktiline osa ja siis teooria. Alustuseks pidi igaüks valima seriaalist endale sobiva tegelase ja väljendama end selle karakteri kaudu. Kodutööks jäi luua video, kus jutustada lühike lugu läbi valitud tegelase. Teisel päeva teemaks oli tants. Kõigepealt tantsisime koos ja siis jäi iseseisvaks ülesandeks luua uus video või täiendada olemasolevat. Kolmandal päeval tehti järeldused ja kokkuvõtted.

Kohtumisest jäid kõlama mõtted, et läbi draama ja tantsu saame leevendada õpilaste erinevaid probleeme nagu ärevus- ning keskendumishäired.

Esimese projektikohtumise teemaks oli mängustamine õppetöös.

Projektikohtumise veebileht https://letsactanddance.weebly.com/