Soorita erialane praktika välismaalHKHK-l on pikaajaline välissuhete ajalugu ning aastatega on pea igasse euroopa riiki mitmeid sõpru tekkinud. Ka õpilasi, kes HKHK-s õppides on välismaal erialasel praktikal käinud on kogunenud juba üle 500.

Järgneva kahe õppeaasta jooksul koolis läbiviidav Erasmus+ projektUued oskused – uued võimalused“ kasvatab selle arvu veel 108 õpilase võrra suuremaks.

Kas mina ka praktikale saan?

Ka sina võid olla üks nendest õpilastest, kes sellel aastal võtab vastu väljakutse teha midagi täiesti teisiti. Kui sa tunned, et see mõte on täpselt sinu jaoks ning sa sooviksid välispraktikale kandideerida, siis vaata kandideerimise lehelt järgi, mis riikidesse sinu erialal praktikale saab minna. Sealt leiad ka täpse info, kuidas kandideerida, saad esitada praktika avalduse ja lugeda meie partnerite, eelmiste praktikate ja õpetajate õpirännete kohta. Kui soovid olla HKHK välissuhete uudistega kursis, siis hoia meie kodulehel silm peal või registreeru püsilugejaks.

Vaata ka eelmiste aastate õpilaste praktikalugusid.

Kandideerida saavad nii põhikoolijärgsed (alates II kursusest) kui täiskasvanud õppijad. Kandideerimine kestab kuni 23.oktoobrini.

KANDIDEERIMINE

LISAINFO: heli.heimo@hkhk.edu.ee (Välissuhete koordinaator, tuba 114).

TAGASI ESILEHELE